ZÁVAZEK VŮČI ZÁKAZNÍKŮM A ETICKÝ KODEX

JSME HRDÍ NA POSKYTOVÁNÍ JEDINEČNÉ ÚROVNĚ ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB, EMPATII A RESPEKT K NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM. USILUJEME O POSKYTOVÁNÍ PROFESIONÁLNÍ A POZITIVNÍ ZKUŠENOSTI KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA A UVÍTÁME ZPĚTNOU VAZBU V PŘÍPADĚ, ŽE TOMU TAK NENÍ.

NAŠE ZÁVAZKY VŮČI VÁM:

 • Poskytneme konzistentní úroveň péče a profesionalitu všem zákazníkům.

 • Budeme respektovat soukromí našich zákazníků.

 • Budeme reagovat na vaše potřeby.

 • Poskytneme vám spolehlivé, relevantní a přesné informace.

 • Vynaložíme veškeré nezbytné úsilí na odstranění případných chyb nebo nedostatků.

   

Současně jsme také zodpovědní za to, aby zaměstnanci společnosti Tweed měli bezpečné pracovní prostředí a jejich práva nebyla zneužívána. Proto potřebujeme, aby zákazníci dodržovali řadu přiměřených očekávání ohledně interakce s našimi zaměstnanci, včetně:

 • Jednání s personálem a zákazníky společnosti Tweed slušným a zdvořilým způsobem. Jakékoli chování zahrnující obtěžování a používání vulgárních výrazů nemůže být tolerováno.

 • Pochopení, že příležitostně mohou být informace zjišťovány od jiného člena našeho týmu, což může vyžadovat další čas pro získání odpovědi.

 • Respektování důvěrnosti personálu a dalších klientů společnosti Tweed.

 • Pochopení, že v době neobvykle vysokého počtu telefonických hovorů nemusí být náš tým péče o zákazníky k dispozici v době, kdy voláte, ale váš zástupce bude reagovat včasným způsobem.

ODMÍTNUTÍ SLUŽBY

Vynaložíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že chyby budou vhodným a včasným způsobem napraveny a budeme řešit veškeré obavy nebo otázky, které možná máte. Pokud se však zákazník uchýlí k obtěžování nebo zneužívání personálu společnosti Tweed nebo je zřejmé, že společnost Tweed nemůže uspokojit potřeby zákazníka, můžeme dle vlastního uvážení zvolit odmítnutí služby nebo zrušení registrace zákazníka u společnosti Tweed. I když upřímně věříme, že situace nebude do této míry eskalovat, v případě, že k tomu dojde, bude zákazník písemně informován.

Tento web používá cookies k rozpoznání vašeho počítače nebo zařízení a umožňuje vám tak poskytnou nejlepší uživatelský komfort a zlepšit jeho funkce. Cookies můžete vypnout prostřednictvím vašeho prohlížeče, ale některé funkce webu již nebudou dále k dispozici. Pro přečtení Prohlášení o ochraně osobních údajů na webových stránkách, klikněte zde.