O nás

Měníme systém zdravotní péče k lepšímu prostřednictvím vývoje produktů z léčebného konopí, které zvyšují kvalitu života pacientů.

Spectrum Therapeutics je mezinárodní společnost, která se specializuje na produkci konopí pro léčebné použití. Zvyšujeme úroveň péče o pacienty s těmi nejzávažnějšími zdravotními obtížemi.

Na vašem léku záleží

Vyvinuli jsme řadu produktů, které budou trvale dostupné v zemích, ve kterých působíme.

Léčba konopím může být komplikovaná

Pacientům a poskytovatelům zdravotní péče pomáháme pochopit, jak nejlépe dosáhnout optimálního terapeutického účinku léčebného konopí. Naši vzdělávací poradci vám kdykoli pomohou udělat to správné rozhodnutí.

Začínáme

Náš původní vědecký výzkum a inovace produktů povedou k novým přístupům, které zvýší možnosti zdravotní péče a léčby.

Výzkum ve Spectrum Therapeutics

Náš biofarmaceutický tým pracuje na vývoji řady účinných lékových forem a způsobů podávání, které mají sloužit pacientům na celém světě. Spectrum Therapeutics aktuálně spolupracuje s celou řadou výzkumných i průmyslových institucí a chceme navazovat další partnerství.

Výzkum je zaměřován na potenciál léčebného konopí při léčbě fibromyalgie, ALS, úzkosti, odvykání kouření a dalších.

Společenská odpovědnost firem

Společnost Spectrum Therapeutics je hrdá na to, že je součástí řady smysluplných iniciativ v rámci komunity. Naši partneři v oblasti společenské odpovědnosti jsou jednotlivci i organizace s bohatou zkušeností s úspěšným prosazováním změn.

Příprava klinických doporučení

Naše dvouleté partnerství s Canadian AIDS Society vyústila v přípravu kanadských odborných doporučení pro používání léčebného konopí při léčbě chronické bolesti a souvisejících symptomů. Odborná doporučení platí pro pacienty, zdravotnické pracovníky, výzkumné pracovníky, politické subjekty a poskytovatele komunitních služeb.

Přidejte se k nám

Spectrum Therapeutics je dceřinou společností Canopy Growth, která je světovým lídrem v oblasti léčebného konopí. Se zastoupením v osmi zemích po celém světě neustále hledáme skutečné osobnosti, které by se staly členy našeho rozrůstajícího se týmu.

Naši zaměstnanci jsou základním stavebním kamenem úspěchu společnosti. Jsme hrdí na naši firemní kulturu, která klade důraz na začlenění, spolupráci a rozmanitost. Rádi přivítáme nové členy týmu z různých profesí a s různými zkušenostmi - každý jednotlivec přináší své vlastní jedinečné dovednosti a obohacuje tak všechny ostatní. Přidejte se k nám.

Tento web používá cookies k rozpoznání vašeho počítače nebo zařízení a umožňuje vám tak poskytnou nejlepší uživatelský komfort a zlepšit jeho funkce. Cookies můžete vypnout prostřednictvím vašeho prohlížeče, ale některé funkce webu již nebudou dále k dispozici. Pro přečtení Prohlášení o ochraně osobních údajů na webových stránkách, klikněte zde.