Myslete v Barvách

Spectrum Therapeutics vyrábí a distribuuje produkty z léčebného konopí, které zlepšují životy pacientů na celém světě. Můžete se na nás spolehnout i při poskytování aktuálních, srozumitelných a pravdivých informací. Investujeme také do řady výzkumných aktivit s cílem uvést na trh inovativní produkty, které zlepší úroveň léčby a její výsledky pacientům na celém světě.

Spectrum

Spectrum je jedinečný systém barevného kódování, který umožňuje jednoduché rozlišení léčebného konopí a výběr vhodných produktů.

Další informace

Naše produkty

Náš sortiment zahrnuje řadu léčivých přípravků ve formě sušeného květenství, konopných extraktů pro perorální použití a želatinových tobolek s obsahem extraktu. Pacienti i zdravotníci mají k dispozici jednoduchý systém barevného kódování při výběru vhodných produktů pro konkrétní léčbu.

Tento web používá cookies k rozpoznání vašeho počítače nebo zařízení a umožňuje vám tak poskytnou nejlepší uživatelský komfort a zlepšit jeho funkce. Cookies můžete vypnout prostřednictvím vašeho prohlížeče, ale některé funkce webu již nebudou dále k dispozici. Pro přečtení Prohlášení o ochraně osobních údajů na webových stránkách, klikněte zde.